प्रदेशसभा र प्रतिनिधिसभा नतिजा २०७४

Provincial
Assembly

33 Wins
1 Leads

Federal
Parliament

16 Wins
5 Leads

Provincial
Assembly

123 Wins
33 Leads

Federal
Parliament

72 Wins
6 Leads

Provincial
Assembly

60 Wins
11 Leads

Federal
Parliament

30 Wins
6 Leads

Provincial
Assembly

- Wins
- Leads

Federal
Parliament

1 Wins
- Leads

Provincial
Assembly

- Wins
- Leads

Federal
Parliament

- Wins
- Leads

Provincial
Assembly

5 Wins
10 Leads

Federal
Parliament

7 Wins
4 Leads

Provincial
Assembly

10 Wins
2 Leads

Federal
Parliament

8 Wins
3 Leads

Provincial
Assembly

3 Wins
1 Leads

Federal
Parliament

3 Wins
- Leads
नम. नाम पार्टी प्रदेशसभा/प्रतिनिधिसभा प्रदेश जिल्ला क्षेत्र नं. प्राप्त मत
1 केपी शर्मा ओली एमाले प्रतिनिधिसभा झापा 57139
2 पार्वत गुरुङ एमाले प्रतिनिधि सभा दोलखा 55954
3 भूमि त्रिपाठीे एमाले प्रतिनिधिसभा धादिङ 49121
4 राजेन्द्र लिङदेन रा.प्र.प्रा प्रतिनिधिसभा झापा 44614
5 भानुभक्त ढकाल एमाले प्रतिनिधिसभा मोरङ 42413
6 वर्षमान पुन माओबादी प्रतिनिधिसभा रोल्पा 40647
7 अग्निप्रसाद सापकोटा माओबादी प्रतिनिधिसभा सिन्धुपाल्चोक 40504
8 हिराचन्द्र केसी एमाले प्रतिनिधिसभा दाङ 40287
9 देव गुरूङ माओबादी प्रतिनिधिसभा लमजुङ 40042
10 बसन्तकुमार नेम्वाङ एमाले प्रतिनिधिसभा पाँचथर 38642
11 शेरवहादुर तामाङ एमाले प्रतिनिधिसभा सिन्धुपाल्चोक 38401
12 प्रदीप ज्ञवाली एमाले प्रतिनिधिसभा गुल्मी .१ 37814
13 घनश्याम खतिवडा एमाले प्रतिनिधिसभा मोरङ 37524
14 नारायणप्रसाद खतिवडा एमाले प्रतिनिधिसभा नुवाकोट 36892
15 झलनाथ खनाल एमाले प्रतिनिधिसभा इलाम 36807
16 ध्रुवकुमार शाही एमाले प्रतिनिधिसभा सुर्खेत 36759
17 सुवासचन्द्र नेम्बाङ एमाले प्रतिनिधिसभा इलाम . २ 36514
18 खेम लोहनी एमाले प्रतिनिधिसभा धादिङ 36256
19 राम कार्की माओबादी प्रतिनिधिसभा झापा 36173
20 मिनेन्द्र रिजाल नेपाली कांग्रेस प्रतिनिधिसभा मोरङ 35819
21 वृजेशकुमार गुप्ता अन्य प्रतिनिधिसभा कपिलवस्तु 35147
22 सोमप्रसाद पाण्डे एमाले प्रतिनिधिसभा पाल्पा 34899
23 भैरवहादुर सिंह एमाले प्रतिनिधिसभा बझाङ - 34597
24 जनार्दन शर्मा  माओबादी प्रतिनिधिसभा रुकुम 34402
25 लालबाबु पण्डित एमाले प्रतिनिधिसभा मोरङ 33941
26 डा. सूर्य पाठक एमाले प्रतिनिधिसभा बाग्लुङ 33657
27 अमनलाल मोदी माओबादी प्रतिनिधिसभा मोरङ 33529
28 भरतकुमार साह नेपाली कांग्रेस प्रतिनिधिसभा रूपन्देही 33088
29 केदार सिग्देल एमाले प्रतिनिधिसभा तनहूँ 32924
30 यज्ञराज सुनुवार एमाले प्रतिनिसभा ओखलढुंगा 32580
31 दलबहादुर रानामगर एमाले पाल्पा 32549
32 गणेश पहाडी एमाले प्रतिनिधिसभा सिन्धुली 32529
33 शक्तिबहादुर बस्नेत माओबादी प्रतिनिधिसभा जाजरकोट क्षेत्र 32281
34 डा बाबुराम भट्टरार्इ अन्य गोरखा 31807
35 प्रमोदकुमार यादव नेपाली कांग्रेस प्रतिनिधिसभा रूपन्देही 31718
36 राजेन्द्र महतो राष्ट्रिय जनता पार्टी प्रतिनिधिसभा धनुषा 30742
37 योगेश भट्टराई एमाले प्रतिनिधिसभा ताप्लेजुङ 29479
38 गणेश ठगुन्ना एमाले प्रतिनिधिसभा दार्चुला 28998
39 लालबहादुर थापा एमाले प्रतिनिधिसभा बाजुरा 28059
40 कृष्णलाल महर्जन एमाले प्रतिनिधिसभा ललितपुर 27713
ताजा गतिबिधी
More

Facebook